
Портфель чоловічий для документів на плече коричневий
1 300 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 212
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель для документів
Ідеальний варіант під документи або невеликого нетбука, планшета.
КЛЮЧНИЦЯ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ;
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см; Товщина: 6,5 см; Висота: 29 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 300 ₴





