
-16%
Дорожня сумка велика з екошкіри містка спортивна чорна з відділом для взуття
1 900 ₴
1 599 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 426
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика дорожня сумка для чоловіків для жінок.
Характеристики:
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ!
Довжина: 48 см; Ширина: 20 см; Висота: 26 см;
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра — імітація натуральної шкіри за сучасними технологіями (НЕ ДЕРМАНТИН);
Відділ для взуття;
Колір: чорний;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Підкладка | Да |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 599 ₴









