
Сумка жіноча крос-боді через плече маленька чорна стильна під рептилію
1 100 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 775
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумочка на плече екошкіра рептилії чорна, маленька сумка для дівчат
Характеристики
Виробник: Туреччина;
Матеріал: натуральна замша (на фронтальній стороні з боків) + високоякісна екошкіра (добре тримає форму);
Закривається на 2 блискавки; Усередині 1 основне відділення розділене на 2 відділи центральною перегородкою на блискавці;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь: екошкіра на карабінах;
Довжина: 22 см; Висота: 17 см; Ширина за основою: 8,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 100 ₴









