
-24%
Рюкзак сумка для дівчинки підлітка маленький з блискітками чорний
1 250 ₴
949 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1017Д
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак для дівчинки з блискітками — яскравий та функціональний аксесуар для стильних дівчаток.
Виготовлений зі щільної якісної екошкіри — м'який та еластичний матеріал, який добре тримає форму та не має стороннього запаху.
Розмір 21×18×8,5 см дозволяє зручно розмістити улюблені іграшки, перекус та інші дрібниці.
Модель оснащена багатофункціональними лямками, які дозволяють носити рюкзак як за спиною, так і через плече.
У комплекті брелок-іграшка.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий рюкзак для дівчинки
- Матеріал: екошкіра
- Розмір рюкзака: 21×18×8,5 см
- Лямки: регульовані
- Застібка: блискавка
- Призначення: повсякденне використання, прогулянки, подорожі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Медика |
| Вага | 500 г |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 949 ₴









