
Гаманець клатч жіночий шкіряний стильний чорний на магнітах
1 550 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 1445
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий шкіряний гаманець, якісний клатч у коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Тиснення логотипу;
Довжина: 18,5 см; Висота: 9,5 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 550 ₴






