
-14%
Рюкзак чоловічий шкіряний міський великий чорний місткий (1504)
3 500 ₴
2 999 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1504
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий міський рюкзак із натуральної шкіри, шкіряний портфель чорний для чоловіків
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 40 см; Глибина: 12 см; Ширина: 32 см;
Якісна металева фурнітура;
Оригінальний матовий дизайн;
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються за довжиною;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 40 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 2 999 ₴








