
-23%
Сумка для дівчинки маленька кругла з ведмедиком
1 100 ₴
849 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1516Д
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка через плече для дівчинки, з ведмедиком кругла.
Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 18 см; Ширина: 18 см; Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 18 см |
| Основні | |
| Візерунки та принти | Ведмедик |
- Ціна: 849 ₴







