
Дорожня сумка велика з екошкіри чорна під рептилію на плече
1 600 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 1530
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на плече для чоловіків та жінок.
Велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з відділом для взуття.
Якісна чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа.
Характеристики:
Матеріал: якісна і щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 50 см;
Ширина основи: 23 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Підкладка | Да |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 23 см |
- Ціна: 1 600 ₴









