
Сумка жіноча маленька через плече чорна замшева
1 150 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 1535
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча міні сумка клатч чорна, сумочка на плече
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна) + натуральна замша;
Закривається на блискавку;
3 відділення;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 29 см; Висота: 15 см; Ширина на основі: 10см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча мінісумка клатч-стиль Зара чорна, сумочка на плече Zara |
- Ціна: 1 150 ₴









