
Гаманець клатч жіночий шкіряний чорний стильний (1129)
1 600 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 1129
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець стильний, чорний клатч портмоне з натуральної шкіри в коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 10 см; Довжина: 19 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний жіночий гаманець-стиль Гуччі, чорний клатч портмоне з натуральної шкіри Gucci в коробці |
- Ціна: 1 600 ₴





