
-55%
Рюкзак чоловічий шкіряний міський чорний місткий
4 880 ₴
2 190 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: B2-03555A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський чоловічий рюкзак шкіряний чорний B2-03555A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28х42х18.
- Виробник: Туреччина;
Структура:
- (2) два місткі відділення на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві зовнішні бічні кишені.
Опис:
Чоловічий рюкзак з натуральної шкіри - практичний та стильний аксесуар на кожен день. Має два основні відділення на блискавці. Усередині додатково розміщено дві кишені для дрібниць. Ззовні з лицевого боку є одна містка кишеня на блискавці та дві бокові кишені. З тильного боку - одна вертикальна кишеня на блискавці. Підкладка – текстиль. Колір фурнітури – під срібло. Фурнітура – метал. Плечові шлейки тканинні зі шкіряними вставками регулюються по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 190 ₴










