
Ремінь чоловічий шкіряний класичний чорний з натуральної шкіри 5342
950 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Немає в наявності
- Код: 5342
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний ремінь з класичною пряжкою
Опис:
Чоловічий шкіряний ремінь. Якісні матеріали, стильна пряжка та акуратний зовнішній вигляд. Ремінь виконаний з натуральної шкіри та металевої фурнітури. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже дуже заощаджуєте, адже він прослужить вам роки. За потреби ремінь можна вкоротити під свій розмір. Лицьова сторона ременя захищена від вологи, жиру та агресивних середовищ. Догляд – мінімальний (сухе чищення).
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір чорний
- Розміри (Ш х В см): 126 х 3,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Длина ремня | 126 мм |
| Ширина ремня | 3.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 950 ₴


