
-18%
Рюкзак сумочка для дівчинки маленький з хутряним брелоком чорний
1 100 ₴
899 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1918Д
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий міні рюкзак сумочка із хутряним брелоком, маленька сумка-рюкзачок для дівчаток
Характеристики:
- Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
- Хутряний брелок у комплекті;
- Висота: 21 см;
- Ширина: 20 см;
- Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 350 г |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 899 ₴









