
-17%
Сумка ділова чоловіча шкіряна для документів А4 та ноутбука чорна
2 900 ₴
2 399 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1489
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний портфель для паперів і папок
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
- Плечовий ремінь у комплекті;
- Якісна металева фурнітура;
- Висота: 30 см;
- Довжина: 38 см;
- Глибина: 7 см;
Переваги:
- Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
- Волова шкіра пластична, пружна, міцна шкіра;
- М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, на останніх фото надані живі фото, зроблені менеджерами нашої компанії особисто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
- Ціна: 2 399 ₴



