
-18%
Сумка слінг чоловіча нагрудна крос-боді чорна на кожен день
1 100 ₴
899 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1669
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-слінг через плече — стильна та зручна модель на кожен день.
Виготовлена з якісної екошкіри типу флотар: пружний, еластичний матеріал із приємною зернистою текстурою.
Невеликий розмір (29×18×5 см) сумки дозволяє комфортно розмістити телефон, документи, ключі, гаманець та інші необхідні речі. Закривається на блискавку.
Завдяки регульованому знімному ременю та можливості перестібати карабін на різні боки, сумку можна носити на грудях, за спиною або на плечі.
Купити чоловічу сумку-слінг — це обрати універсальний аксесуар для щоденного користування.
Основні характеристики:
- Тип: чоловіча сумка-слінг / нагрудна через плече
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: середній (29×18×5 см)
- Ремінь: регульований плечовий
- Застібка: блискавка
- Відділення: 2
- Колір: чорний
- Стиль: міський, молодіжний, повсякденний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна чоловіча сумка бананка нагрудна, сумка-бананка слінг чорна |
- Ціна: 899 ₴








