
-9%
Дорожня сумка велика сіра екошкіра містка на плече (1904)
1 700 ₴
1 549 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1904
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд.
Сумка для речей чоловіча жіноча
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 47 см;
Ширина за основою: 22 см;
Висота: 26 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застібки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Підкладка | Да |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 22 см |
| Глибина | 47 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Модель 2 (Coach) |
- Ціна: 1 549 ₴





