
-21%
Портфель чоловічий шкіряний для документів А4 чорний
3 100 ₴
2 449 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1917
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний діловий портфель чорний

Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
- Плечовий ремінь у комплекті;
- Якісна металева фурнітура;
- Висота: 28 см;
- Довжина: 40 см;
- Глибина: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
- Ціна: 2 449 ₴









