
-17%
Гаманець жіночий маленький шкіряний з монетницею (1957)
1 800 ₴
1 499 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1957
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець у коробці, високоякісний жіночий портмоне з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
У коробці;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 10,5 см;
Ширина за основою: 2 см;
Висота: 9,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 499 ₴









