
-19%
Рюкзак сумка для дівчинки маленький з брелоком коричневий
1 350 ₴
1 099 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1976
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
- Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
- Сумка-рюкзак;
- Висота: 22 см;
- Ширина: 20 см;
- Глибина: 13 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 099 ₴









