
-22%
Сумка для дівчинки через плече маленька стильна (1953Д)
1 150 ₴
899 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1953Д
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для телефону для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: якісна м'яка екошкіра;
Довжина: 13 см;
Ширина за основою: 7 см;
Висота: 18 см;
Плечовий ремінець на карабінах, регулюється за довжиною;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 7 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 899 ₴









