
-16%
Сумка ділова чоловіча для ноутбука та документів А4 чорна у клітинку
1 900 ₴
1 599 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1325
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча ділова сумка-портфель для документів — універсальна модель для офісу та ділових зустрічей.
Виготовлена з якісної екошкіри — добре тримає форму, а шаховий принт додає моделі особливого стилю.
Місткий розмір (29×39×9 см) дозволяє вмістити документи формату A4, ноутбук, блокнот, книжку та інші робочі речі.
Сумка закривається на блискавку. Всередині — підкладка.
Дві ручки та знімний плечовий ремінь довжиною 120 см для комфортного носіння.
Основні характеристики:
- Тип: чоловіча офісна сумка / діловий портфель
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 29×39×9 см
- Ручки: дві
- Ремінь: плечовий, знімний, регульований до 120 см
- Застібка: блискавка
- Підкладка: є
- Колір: чорний у клітку
- Стиль: офісний, діловий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 599 ₴









