
-22%
Сумка жіноча через плече крос-боді маленька стильна (1929)
1 150 ₴
899 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1929
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на плече з брелоком, модна сумочка для дівчат із брелочком
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра;
Довжина: 23 см;
Ширина за основою: 11,5 см;
Висота: 19 см;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴









