
-22%
Рюкзак чоловічий міський великий чорний стильний (1924М)
1 800 ₴
1 399 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1924М
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий міський рюкзак, повсякденний місткий рюкзак на плечі для чоловіків якісний
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Висота: 50 см;
Ширина за основою: 29 см;
Глибина за основою: 12 см;
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 29 см |
| Вага | 900 г |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴









