
-26%
Гаманець клатч жіночий шкіряний стильний лаковий на блискавці
2 100 ₴
1 549 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1134
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець лаковий, якісний клатч рептилія в коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра преміум'якості;
Довжина: 19,5 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 549 ₴









