
-23%
Гаманець клатч жіночий шкіряний стильний на магнітах
2 200 ₴
1 699 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1956
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець клатч у коробці, якісний жіночий портмоне з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
У коробці;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 17,5 см;
Ширина за основою: 3 см;
Висота: 9,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 699 ₴









