
-17%
Гаманець клатч чоловічий шкіряний чорний великий на блискавці з ремінцем
2 300 ₴
1 899 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1891
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч портмоне на блискавці, гаманець барсетка натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Пресований логотип на шкірі;
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 899 ₴







