
-21%
Гаманець портмоне чоловічий шкіряний чорний маленький з монетницею
1 700 ₴
1 349 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1977
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий гаманець у коробці Крокодил, чоловіче портмоне на кнопці
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Закривається на кнопку;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монетниця всередині;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 349 ₴









