
-18%
Гаманець клатч чоловічий шкіряний великий чорний стильний
1 900 ₴
1 549 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1972
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний у коробці
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмове тиснення логотипа;
Висота: 18,5 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 549 ₴





