
-25%
Сумка слінг нагрудна чоловіча сіра містка стильна
2 200 ₴
1 649 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1966
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-слінг на груди — якісна та зручна модель на кожен день.
Виготовлена з екошкіри преміум якості. Геометричний малюнок додає стилю.
Сумка має два відділеннями на блискавці — зручно носити телефон, ключі, документи та інші дрібниці.
Всередині є кишеня на блискавці.
Регульований ремінь для комфортного носіння — через плече, на грудях або за спиною.
Основні характеристики:
- Тип: чоловіча сумка слінг / нагрудна через плече
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 31×17×8 см
- Відділення: 2
- Ремінь: плечовий регульований
- Підкладка: є
- Стиль: міський, молодіжний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 649 ₴









