
-13%
Сумка для дівчинки через плече маленька модна з іграшкою
950 ₴
825 ₴
+380 (97) 973-96-67
- Готово до відправки
- Код: 1981
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток з іграшкою.
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
-
Брелок входить до комплекту;
-
Висота: 17 см;
-
Ширина: 15 см;
-
Глибина: 10 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 825 ₴









